Bülent Yılmaz Kimdir?

1965 yılında doğan Bülent Yılmaz kuaförlük mesleğine Fransa, Almanya ve İtalya gibi ülkelerde almış olduğu yurtdışı eğitimleri ile saç tasarım konusuna farklı bir bakış açısı ile bakmaya başlamıştır. Yurtiçinde ve yurtdışında almış olduğu eğitimler sonucunda saç kaynak, saç renklendirme, mikro kapsül kaynak, halka kaynak ve saç tasarımı konusunda profesyonel bir çizgide ilerlemeye başlamıştır.

İstanbul Ataköy Atrium AVM içerisinde yer alan Atrium Paris Kuaför salonunda 1989 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışında almış olduğu eğitimleri değerli müşterileri ile paylaşmaktadır. Saç tasarımı ve bakımı konusuna her zaman modacı gözü ile bakmayı hedefleyen Bülent Yılmaz, 26 yılı aşkın süredir müşterilerine en uygun saç modellerinin belirlenmesi, modaya uygun bir şekilde tasarlanması ve saç kaynağının yapılması konularında profesyonel destek sağlamaktadır.

Uzmanlık alanı olan saç tasarımı ve saç kaynağı konularında kendisinden profesyonel destek almak isterseniz, Atrium Paris Kuaför salonunda kendisine ulaşabilirsiniz. Uygulamalarının tamamını hijyenik koşullarda sağlık şartlarına uygun bir biçimde gerçekleştiren Bülent Yılmaz, meslek hayatına başarılar ile dolu bir şekilde müşterileriyle birlikte yükselmeye devam etmektedir.

Look What I Found buy essay online safe.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest